база шаблонов joomla 3.5

Home

Про нас

Діяльність

Logo Position

Кооперація

ЕСОП

Культура власності

Search Our Site

 Ця стаття Мішеля Гарсіа Віннера, MA, CCC-SLP і Памели Крук, доктора філософії, CCC-SLP, авторів книги «Соціальне мислення на роботі: навіщо воно потрібне?» була написана для HR спеціалістів та менеджерів по персоналу, психологів і терапевтів.

Ми – соціальні істоти, і те, що рухає нашою соціальною поведінкою, є складним, синергетичним і динамічним процесом, який називається «соціальне мислення».

Створення культури власності

  • Крістофер Маккін, OwnershipAssociates
  • Опубліковано в Журналі права та фінансів власності робітників,
  • Окленд: Національний центр власності працівників (NCEO)
  • Том II, № 4, осінь 1990, ст. 79 - 94. 

Вступ

Однією з найбільш заповітних надій прихильників програми ЕСОП є те, що володіння акціями призведе до створення «культури власності» в рамках компанії. У цьому бажаному підприємницькому раю, робітники і менеджери так спонтанно і регулярно «спочатку думають про компанію», коли стикаються з безліччю можливостей економії витрат на роботі. Як і багато подібних надій щодо власності працівників, більшість тепер розуміють, що досягнення широкого розповсюдження «власницького бачення», яке лежить в основі ідеї «культури власності», не гарантує просте впровадження ЕСОП. Це вимагає трохи роботи.

Досвід одного виконавчого директора у будівництві високомотивованої корпоративної культури

Автор цієї статті, 20-річний власник і генеральний директор дистриб'юторської компанії, говорить про переваги і виклики в перетворенні культури своєї компанії на такий її тип, де співробітники беруть власність і виходять за рамки своєї повсякденної діяльності, щоб робити все можливе, що потрібно для компанії.

Автор: Ларрі Гуд

Центр власності працівників Огайо (The Ohio Employee Ownership Center, OEOC) є некомерційним інформаційним центром Кентського державного університету, що підтримує розвиток бізнесу у штаті Огайо та по всьому світу з метою збереження робочих місць, створення добробуту та росту економіки. Робота OEOC спирається на просту філософію: широке володіння виробничими активами є гарною річчю для працівників, громади і країни в цілому.

Створення культури власності

Основою американської економіки є малий сімейний бізнес. Ведення такого бізнесу власними зусиллями вимагає великої напруги та часу. Часто власник не має на кого спертися, щоб піклуватися про компанію у час відпустки або інших обставин, що тимчасово не дозволяють йому керувати. Мало того, що час для відпочинку власників, зазвичай, сильно обмежений, вони також повинні постійно нести на собі всі обов'язки, пов’язані з відповідальністю за фірму. Очевидним рішенням є розділити відповідальність, однак досить складно платити компетентним співробітникам достатньо, щоб зберегти їх, та й співробітники рідко відчувають те ж саме почуття відповідальності, що і власники. Володіння акціями компанії її робітниками дає можливість залучити робочу силу в бізнес з тим же почуттям відповідальності, що має власник.

Скачать шаблон Joomla с JooMix.org
logo