база шаблонов joomla 3.5

Home

Про нас

Діяльність

Logo Position

Кооперація

ЕСОП

Створить кооператив

Search Our Site

1. Що таке бізнес-план?

Бізнес-план є письмовий документ, який описує ваш бізнес, його цілі та стратегії, ринок, на який ви орієнтуєтеся, і фінансовий прогноз для вашого бізнесу. Він допоможе встановити реалістичні і своєчасні цілі, убезпечити залучення кредитних ресурсів, виміряти ваш успіх, уточнити експлуатаційні вимоги і встановити розумні фінансові прогнози. Підготовка плану допоможе вам зосередитися на тому, як ваш новий бізнес повинен працювати, щоб мати найкращий шанс на успіх.

Хоча бізнес-плани можуть варіюватись залежно від довжини та об'єму, всі успішні бізнес-плани містять загальні елементи. План повинен враховувати особливості вашого конкретного бізнесу і його середовище. Ось кілька розділів, які ви можете включити в свій бізнес-план:

Асоціація кооперативів Британської Колумбії (провінція Канади) («BritishColumbiaCo-operativeAssociation»BCCA) - це «зонтична організація», яка працює від імені кооперативів і кредитних спілок в Британській Колумбії, Канада. BCCA просуває кооперативи у якості потужних інструментів громадського контролю над місцевою економікою і як основні стратегії економічних і соціальних реформ.

Початок роботи: кооперативний чекліст

Є ряд кроків, яким потрібно слідувати, якщо ви зацікавлені у вивченні кооперативних ідей. Ви, можливо, вже маєте основну групу людей, з якими ви працюєте. Ви, можливо, вже маєте бізнес, але хотіли б перетворити його у кооперативну структуру. Можливо, ви не впевнені, яку бізнес-структуру ви хочете. Ці кроки побудовані так, що ви можете почати з того місця, де ви вже є, або ви можете використовувати їх, щоб заповнити прогалини, які ви пропустили.

Скачать шаблон Joomla с JooMix.org
logo