база шаблонов joomla 3.5

Home

Про нас

Діяльність

Logo Position

Кооперація

ЕСОП

Підтримка профспілок

Search Our Site


Профспілки по всьому світу традиційно і досить успішно захищають права найнятих робітників. Це стосується умов праці, техніки безпеки, соціального захисту тощо. Однак у ситуації, коли працівники є лише найнятими, і не є співвласниками та не можуть впливати на політику компанії, їх інтереси можуть вступати в конфлікт з позицією власників, тобто акціонерів, та топ-менеджменту.

Фактично, в рамках одного підприємства діють три різні групи - найняті працівники, топ-менеджмент і акціонери - інтереси та цілі яких можуть дуже часто не збігатись, що призводить до т.зв. агентського конфлікту та йде на шкоду всьому підприємству.

У ситуації, коли найняті працівники не є співвласниками, через профспілки вони можуть прагнути отримати надзвичайно широкий соціальний пакет, що підприємство фізично не зможе виконати. Крім того, відомі випадки, коли профспілки протидіяли впровадженню інновацій на підприємствах.

Приклад збанкрутілого Детройту, який не витримав занадто широкого соціального забезпечення, якого свого часу домоглись профспілки, наглядно демонструє вищесказане.

Тому, ми вважаємо, що головною метою профспілок у ХХІ ст. має бути перехід особи найнятого працівника на рівень працівника-співвласника. Особа найнятого працівника має відійти в минуле. Стаючи співвласником та отримуючи реальні важелі впливу на підприємство та частку в прибутках, працівник вже не зможе перекладати відповідальність на власника, бо він сам власник. Це сприяє підвищенню рівня відповідальності та ініціативності співробітників, формуванню у них культурі власності.

Саме в такому напрямку ми й готові всіляко співпрацювати і підтримувати профспілки.
Скачать шаблон Joomla с JooMix.org
logo