база шаблонов joomla 3.5

Home

Про нас

Діяльність

Logo Position

Кооперація

ЕСОП

Самоорганізація в громадах

Search Our Site


Сьогодні на порядку денному в Україні стоїть децентралізація, передача ширших повноважень місцевим громадам та будівництво сильної України "знизу".

У цьому контексті, критично важливим є те, щоб люди зрозуміли, що більшість їх місцевих соціально-економічних, культурних, екологічних та інших питань можуть вирішити вони самі, якщо самоорганізуються.

Форми самоорганізації в громадах можуть бути різні. Від створення Об'єднання співвласників багатоквартирних будинків, яке дозволяє навести лад у власному будинку, до створення Органів самоорганізації населення, що дозволяє ефективно вирішувати місцеві питання у різних сферах.

Звичайно, вказані об'єднання не мають підміняти органи місцевої влади, але вони можуть ефективно співпрацювати для досягнення спільного результату і розвитку місцевої громади.

Ми вважаємо, що такі форми самоорганізації громадян як ОСББ, ОСН та інші якісно доповнюють самоорганізацію в економіці, чим є кооперативи, та в комплексі все це може принести відчутний позитивний результат для будівництва заможної, розвинутої України "знизу".
Скачать шаблон Joomla с JooMix.org
logo