база шаблонов joomla 3.5

Home

Про нас

Діяльність

Logo Position

Кооперація

ЕСОП

Кооперативний рух

Search Our Site


Ми обрали ключовим напрямом роботи розвиток кооперативного руху, тому що саме він вважається у світі втіленням економічної демократії. Саме кооперативи, які демократично управляються їх членами, тобто працівниками-співвласниками, уособлюють в собі застосування економічних принципів в бізнесі.

Кооперативна модель, заснована на принципах демократизму, рівності та партнерства, може стати альтернативою сучасній олігархічній економіці України, яка породжує велику майнову нерівність у суспільстві, соціальне економічне напруження, деструктивний вплив олігархів на політику.

Об'єднуючись в кооперативи, громадяни, що найголовніше, навчаються демократії щодня на робочому місці, беручи участь в управлінні підприємством. Зокрема, працівники розвивають такі навички як вміння домовлятись, знаходити компроміси, слухати один одного, і, загалом, навчаються "спільної праці", що в умовах будівництва держави є вкрай важливим.

Про зміст кооперативної моделі, її цінності та відмінності від інших моделей можна ознайомитись за наступним посиланням. Більш детальніше дивіться в розділі Кооперація.
Скачать шаблон Joomla с JooMix.org
logo