база шаблонов joomla 3.5

Home

Про нас

Діяльність

Logo Position

Кооперація

ЕСОП

Заходи

Search Our Site

Центр економічної демократії 10 грудня 2016 року організовує Конференцію, учасники якої обговорять шляхи створення інклюзивної економіки в Україні за допомогою ESOP та employee ownership.

Тема: Як побудувати інклюзивну економіку в Україні: досвід ESOP та employee ownership в США та Європі

Організатори: Center for Economic Democracy, Greencubator.

Дата і час: субота, 10 грудня 2016 р., 12 00 – 16 00.

Місце: America House, Big Room, вул. Миколи Пимоненка 6.

Реєстрація обов’язкова. Форма реєстрації тут: https://goo.gl/forms/b6gYQL6bpfh9PA2E2

Програма конференції: https://goo.gl/8umPDs

10 грудня у Києві відбудеться конференція, присвячена будівництву інклюзивної економіки в Україні. Її учасники обговорять інструменти та механізми, що вже успішно працюють у розвинутих країнах та можливості їх застосування в Україні.

Обговорювати перспективи бізнес-моделей ESOP та employee ownership будуть експерти-економісти, депутати, громадські активісти та інші учасники конференції.

«Інклюзивність – одна з найбільш обговорюваних концепцій в Україні за останній час. Все більше українців починають розуміти, що «гра з нульовою сумою», коли комусь все, іншим нічого, не є ефективною моделлю соціальних відносин», - говорить один із співорганізаторів конференції Роман Скляров.

Критичний рівень розшарування населення та взаємної недовіри, що лише зросли після оприлюднення е-декларацій, потребує нових інклюзивних підходів, в першу чергу, в економіці. Адже проблема взаємної недовіри в Україні є не лише на вертикальному, але й на горизонтальному рівні, і її потрібно вирішувати.

Досвід США та країн Європи у розвитку бізнес-моделей, побудованих на employee ownership – спільній власності працівників та інвесторів на бізнес – показує, що побудувати інклюзивні моделі можливо і працюють вони більш ефективно.

І ключовим інструментом для цього, зазвичай, є корпоративний план ESOP або його різновиди, який дозволяє працівникам стати співвласниками підприємств, на яких вони працюють, на рівні з основним власником чи інвестором.

Саме тому, організатори конференції пропонують всім зацікавленим обговорити можливості використання в Україні механізму ESOP за досвідом США та Європи та перспективи для employee ownership моделей загалом. Чи зможе це допомогти побудувати в Україні інклюзивну економіку та економіку довіри? Спробуємо дати відповідь на конференції.

Скачать шаблон Joomla с JooMix.org
logo